Amberi arrin te binde miqte qe te shperngulen ne Çikago, por gjate rruges, automjeti i tyre prishet dhe ata detyrohen te udhetojne ne makinen e dikujt tjeter duke mos e ditur qe jane rrembyer.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.6/10

Shiko Shkarko

Estream

Uploadx

Watchers

Uptobox

Vidto

ClicknUpload

 TheVideo.Me

  Upfile