Një biznesmen i ri dhe i fuqishëm bie në dashuri me një prostitut.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.9/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox