Dy miq Xhesi dhe Semi zbulojnë diçka të fshehur në sediljen e pasme të një makine, diçka që mund ti ndryshojë jetët e tyre përgjithmonë. Brajani, i panjohur me Xhesin dhe Semin, po kërkon në mënyrë të dëshpëruar një “rregullim të shpjetë” biznesi që do ta ngrejë financiarisht, pasi është pushuar nga roli i tij drejtues i një kompanie investimesh globale…
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.7/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox