Dashuria e pashpërblyer e shtyn një djalë për të shkruar përvojat e veta, në një skenar filmi. Ai do shumë të besoj në dashuri, por eksperienca ia ka bërë të pamundur. Në këtë film shpalosen të gjitha: Që nga teoritë për dashurinë, idetë, zhgënjimet, mundësitë, kërkesat. Është një guidë që të ndihmon për të kuptuar më mirë lidhjet dhe për të gjetur personin e duhur në jetë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.0/10

Shiko Shkarko

Filehoot

Shkarko Direkt

MovShare

ClickUp

Played

oBoom

Novamov

Filecloud

Videoweed

Hugefiles

Nowvideo

Uptobox

Vidto

Filepup

Vidbull

Vodlocker

Vidspot