Semi dhe Fordi drejtojnë një skemë mashtrimi kartash krediti, por kur vjedhin nga njeriu i gabuar, e gjejnë veten të kërcënuar nga një gangster sadist. Ata duhet të nxjerrin 2 milion paund dhe të realizojnë një rrëmbim të guximshëm diamantesh për të shlyer borxhin e tyre.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.8/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot