Çdo vit, popullata e qytezës Liqeni Viktoria shpërthen nga 5,000 vetë në 50,000 vetë për pushimet e pranverës, një rebelim pijesh alkoolike dhe gallatash në diell. Por këtë vit, ka diçka më tepër për t’u shqetësuar sesa dhimbja e kokës pas një nate dehjeje dhe ankesat e pleqve: një lloj i ri terrori është gati të lihet i lirë në Liqenin Viktoria. Pasi një lloj peshku mishngrënës prehistorik lihet i lirë, një grup i pafat të huajsh duhet të bëhet së bashku për të parandaluar veten të bëhet ushqimi i këtyre banorëve të rinj me dhëmbë si brisqe…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.5/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox