Uill Henri është një novelist dhe një profesor në NYC. Në ditëlindjen e pestë të vajzave të tyre atë e lë gruaja. Pas një viti ai fillon që të vërë jetën në vijë me një dashuri të re dhe në përpjekje për të harruar nënën e fëmijëve…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Nosvideo

VideoMega

V-Vids