Një virus me përqindje epike ka pushtuar planetin. Aty ka më shumë të infektuar se sa të painfektuar dhe njerëzimi po humbet kontrollin e mbijetesës. Shpresa e vetme është gjetja e një kure dhe frenimi i të infektuarve. Loren është një doktoreshë, e cila pas dështimit në qytetin e Nju Jorkut, vjen në Los Anxhelos për të drejtuar një skuadër e për të shpëtuar të mbijetuarit e painfektuar.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.2/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox