Në pragun e martesës së saj, princesha Miroslava rrëmbehet nga një dragua dhe mbahet peng në kështjellën e tij në ishullin e largët. Mira la gjithçka pas në të kaluarën, familjen,shokët dhe…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.1/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox