Një vrasësi me pagesë të traumatizuar nga vrasja aksidentale e një vajze të vogël gjatë punës së tij, i jepet misioni të eliminojë nënën e saj, dhe fillon luftën për t’i shpëtuar jetën.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.8/10

 

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox