Historia e muzikantes së famshme të xhazit Nina Simone, duke përfshirë rritjen e saj drejt famës dhe marrëdhënia me menaxherin e saj Clifton Henderson.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.1/10

Shiko Shkarko

Estream

Uptobox

Vidlox

Uploadion

Vidto

ClicknUpload

Openload

Openload