Kur Lu Blum, një burrë i dëshpëruar për të gjetur punë, përpiqet të futet në gazetarinë e krimit në Los Anxheles. Ai bën observuesin dhe pjesëmarrësin në të njëjtën kohë, duke u bërë kështu ylli i shfaqjes së tij.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.9/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox