Dy kriminelë të paaftë janë dorëzuar gabimisht një paketë kokainë dhe mendoj se ata kanë goditur çmim i parë, duke shkaktuar një seri ngjarjesh që ndryshon jetën e dhjetë njerëzve përgjithmonë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.9/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Played

Oboom

Filehoot

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids