Kejs Uolker do të udhëtoje ne Tajlandë për të ndihmuar shokun e tij të përgatitet për një ndeshje mjaft të rëndësishme. Gjate kësaj kohe Kejs do të përballet me sfida morale dhe fizike. Mënyra si i përballon ato, do të nxjerre ne pah qe ai është një kampion i padiskutueshëm.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.9/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox