Pranksterat më të ndjekur të youtube, mblidhen së bashku për të xhiruar një film me kamera të fshehta njerëzve të zakonshëm. Mos humbisni situatat komike dhe reagimet në gjaknxehtësi të njerëzve…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:3.9/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Upload

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1fichier

VideoMega

Uptobox