Kur përgatiteshin për dasmën e tyre Shang dhe Mulan janë dërguar  papritur jashtë në një mision sekret Mushu fillon të përzihet  dhe një sulm i papritur nga mongolët nuk i ndihmon aspak.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.7/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox