Një Sherlok Holms i moshuar, në pension, kthen sytë pas në jetën e tij dhe kapet pas një çështjeje të pazgjidhur në të cilën përfshihet një grua e bukur.

YouTube-logo-full_color

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Upfile

Vidbull

Promptfile

Vidspot