Përbindëshi i vogël dhe i lezetshëm Huba është fëmija e një burri dhe një mbretëreshe përbindësh, i kërcënuar nga njerëzit që urrejnë përbindëshat dhe përbindëshat që duan ta kapin atë, në një botë parahistorike në Kinë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.3/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

SpeedVideo

VideoMega

TheVideo