IMF mbyllet pasi lidhet me bombardimin në Kremlin, duke u bërë shkak që Ithan Hant dhe skuadra e tij e re të nisen për të patruar emrin e organizatës.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.4/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Ezfile

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Vidbull

Promptfile

Vidspot