Leonardi vuan nga humbja e kujtesës dhe i duhet të përdor shënime në trup për të ndjekur njeriun që ai mendon se i vrau të shoqen.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 8.5/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vidbull

Oboom

Filehoot

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids