Si pasojë e rëndë e një humbjeje të paimagjinueshme, Sarah dhe Phil humbasin mendjet duke mos pranuar të kaluarën. Phil fillon të humbas moralin e tij; Sara përballet me një udhëtim katastrofik, duke u harruar thellë në ëndrrën e saj të sëmurë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.4/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

SpeedVideo

VideoMega

TheVideo