Një qen i marinës së SHBA-ve në Afganistan kthehet në Amerikë dhe adoptohet nga familja e zotëruesit të tij, pasi ata kalojnë një traumë të madhe…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.1/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids