Ata që bëhen bashkë për të zgjidhur një seri vrasjesh në Nju Jork janë një dedektiv, familja e të cilit u shua si pjesë e një plani konspirativ dhe një vrasëse në kërkim të hakmarrjes për vdekjen e motrës së saj. Kjo dyshe do të gjurmohet nga policë, mafia, dhe një korporatë e pamëshirshme.

YouTube-logo-full_color

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Upfile

Vidbull

Promptfile

Vidspot