Katër jetë kryqëzohen në lumin Ganges; një djalë i shtresës së ulët tmerrësisht i dashuruar, një bijë fajtore për një marrëdhënie seksuale që përfundon në tragjedi, një baba i paaftë me shumë pak moral të mbetur dhe një fëmijë që dëshiron shumë një familje duan shumë të largohen nga moralet e një qyteti të vogël.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 8.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Bestreams

VideoMega

TheVideo

Comments are closed.