Një komedi romantike për një anglez që u njoftua për të ndihmuar në demaskimin e një mashtrimi të mundshëm. Komplikimet personale dhe profesionale pasojnë më tej. YouTube-logo-full_color

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot