Pas sulmeve të tmerrshme terroriste që tronditen Parisin, ateher filloi nje hetim i guximshëm që u zhyt në brendësi të grupeve ekstremiste myslimane  qe po rriten brenda vendeve perëndimore dhe mund të godasin në çdo moment.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox