Xhon Meklein dhe një haker i ri bashkojnë forcat për të kapur një terrorist kibernetik shumë të rrezikshëm në Uashington.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Oboom

Filehoot

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids