Dy miq me probleme vishen si oficerë policie për një festë me kostume dhe tërheqin vëmendjen e lagjes. Por, kur këta “heronj” të sapo-emëruar përfshihen në një rrjet të vërtet kriminelësh dhe detektivësh të korruptuar, duhet të rrezikojnë distinktivët e tyre.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.7/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot