Në vigjilje të Krishtlindjes, Antuani 6 vjeçar ka vetëm një ëndërr; të takojë babagjyshin dhe të shëtisë yjësitë me slitën e tij. Kështu që kur Babagjyshi i vjen si me porosi në ballkon, vogëlushi naiv nuk e kupton dot kush fshihet në të vërtetë nën kostumin kuq e bardh; një hajdut me një plan të menduar mirë. Të dy bashkë do të kalojnë aventura të çmendura, secili në kërkim të ëndrrës së tij, nën petkun magjik të mbrëmjes së Krishtlindjes.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo