Last Shift (Turni i Fundit) : Oficerja fillestare Xhesika Loren caktohet të presë skuadrën e pastrimit kimik për mbetjet e rrezikshme në depon e armëve të stacionit. Por ajo nuk është ne dijeni që fantazma e një lideri kulti Xhon Majkëll Pejmon ka pushtuar departamentin që kur ai dhe dy nga ndjekëset e tij kryen vetëvrasje para një viti. Tani Xhesika duhet të zbuloj se sa të rrezikshëm mund të jenë ata kur ajo ngel e vetme ne turnin e saj të parë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.4/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Upload.af

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Speedvideo

VideoMega

TheVideo