Historia e disa kryengritësve kinezë të lodhur nga padrejtësitë dhe jetesa midis vuajtjeve dhe mjerimit, ndërsa nga ana tjetër fisnikët që mbushin barkun me ushqim dhe xhepat me flori në kurriz të tyre.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.3/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt

Sockshare

Shkarko Direkt 1

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot