Në vjeshtën e vitit 1900, Klajd Barbi dhe banda e tij përpiqen për të ecur përgjatë Teksasit të rimarrin paratë e fshehura të një grabitje të dështuar, por gjërat marrin për ters dhe shumë shpejtë zbulojnë se përndiqen jo vetëm nga ligji, por dhe nga diçka shumë e pamëshirshme dhe më e keqe se vetë ata.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.4/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox