Bëhet fjalë për një çift të ri, të martuar marrëdhënia e të cilëve sfidon rolet gjinore që kanë burrat dhe gratë në shoqërinë indiane.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.8/10

Per momentin esht vetem nje player!

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox