Fat, një njeri, ekzorcizmi i cilit regjistrohet nga dikush në internet dhe fjala merr dhenë, e jeton jetën duke parë shpirtra dhe në fund bën zgjedhjen e tij.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.7/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox