Pas kthimit në shtëpinë e saj të fëmijërisë në Luiziana për shërim nga një aksident i tmerrshëm me makinë, Izabela përballet me një shpirt të përvuajtur për një kohë të gjatë, i cili kishte qenë duke e pritur dhe nuk ka ndermend ta lejojë të largohet.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.4/10

Shiko Shkarko

Firedrive (Nuk punon)

Shkarko Direkt 1

Sockshare (Nuk punon)

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot