Një vejushë dhe njëkohësisht ish këngëtare zbulon se jeta mund të fillojë përsëri në çdo moshë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.9/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

The Videos

Openload

Novamov

Uptobox

NowVideo

Ezfile

Videoweed

Uploaded

Vidto

1Fichier

Vidbull

Promptfile

V-Vids