Alis pas një lidhje 4 vjeçare merr një pushim nga i dashuri dhe aty jeta e saj pasi njeh një shoqe të re Robinin e cila e nxjerr nga karakteri saj dhe e përzien në botën e festave dhe seksit me te panjohur.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox