Një grup adoleshentësh pa dashje janë bllokuar në afërsi të një muzeu të çuditshëm dylli dhe së shpejti duhet të luftojnë për të mbijetuar dhe për mos tu bërë ekspozita e ardhshme.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox

  • mr.redMan

    brravo per horrorat e vjeter shuum te mir qitni prap kesi te vjeter flm rrespekte … por mos harroni tani house of wax 2 dhe 3 gjithsesi i presim tek webi i juaj flm !??

  • mr.redMan

    tu prit jena 2 apo 3 … ose ndonje horror tjeter super te mir ju lutem mos e lini ne gjysem punen qe nisni 😛 flm rrespekt per ju !??