Rei, një ish i dënuar po fillon një jetë të re duke qëndruar larg telasheve. Një mbrëmje, në turnin e Reit, klubi ku punon vidhet dhe djali i pronarit mbetet i vdekur. Teksa e shkuara e tij kriminale merret vesh Rei kërkon njerëzit përgjegjës për atë krim duke dashur të pastrojë emrin e tij. Rei duhet t’i shkojë kësaj çështje deri në fund pasi mafia dhe policia dyshojnë se ai është fajtori.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.4/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox