Kur një grua e pasur dhe thjeshtri i saj sulmohen nga tre hajdutë ekspertë në shtëpinë e tyre luksoze,forma e vetme e ndihmës së saj vjen nga telefonata me një operator të sistemeve së sigurisë së shtëpisë. Por kur situata ashpërsohet me grabitësit, do t’i besojë ajo atij për të qënë sytë e saj dhe për ta nxjerrë nga ky rrezik.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 4.9/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo