Përpara martesës së saj një grua a gjen vetën të rrëmbyer dhe të mbajtur peng për shpërblim. Sa më shumë ditët kalojnë ajo fillon të krijoje një lidhje të çuditshme me rrëmbyesin.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.6/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids