Një superstare femër lufton nëpër sprovat dhe vuajtjet e të qënit një aktore Bollywoodi.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.1/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox