Pasi u rezistoi 12 misioneve të tij legjendare, Herkuli, gjysëmperëndia greke, vë në provë jetën e tij si luftëtar me pagesë kur mbreti i Threisit dhe vajza e tij i kërkojnë ndihmë për të mposhtur një kryekomandant tiran.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.4/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt

Sockshare

Shkarko Direkt 1

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

NosUpload

NowVideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot