Është e vështirë të jetosh kur nuk mund të vdesësh. Xhekut i ndodh diçka që ia ndryshon jetën dhe e rikthen atë tek ajo çfarë ai ka bërë në të shkuarën.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.5/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo