Pas një ndarjeje, Xheni zhvendoset me shkrimtaren Kelli, me burrin e saj regjizor, dhe djalin e tyre. Përveç një fillimi jo të mirë, influenca e Xhenit e ndihmon Kellin të kuptojë se një evolucion në jetën, karrierën dhe marrëdhënien e saj është i nevojshëm për të gjetur lumturinë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.7/10

Shiko Shkarko

Firedrive (Nuk punon)

Shkarko Direkt 1

Sockshare (Nuk punon)

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot