Duke jetuar në mërgim, Hannibal Lecter përpiqet të lidhet me agjenten e FBI-s Clarice Starling tani e larguar nga puna, dhe e gjen veten si një objektiv për hakmarrje nga një viktimë e fuqishme.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.8/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox