Pasi qëndroi i mbyllur për 17 vjet, Michael Myers, tani një njeri i rritur dhe ende shumë i rrezikshëm, do të ikë nga spitali psikiatrik (ku ishte mbyllur kur ishte 10 vjeçar) dhe ai menjëherë kthehet në HADDONFIELD, ku ai dëshiron për të gjetur motrën e tij të vogël , Laurie. Kushdo që takohet në rrugë me të është në rrezik që të vdes.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.1/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox