Në vitin 1973, vëllezërit dokumentare bërës Albert Maysles dhe David Maysles vendosin për të ndryshuar fokusin e projektit të tyre të fundit nga Jacqueline Kennedy Onassis tek tezja e saj dhe kushëriri i vjetër, …

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.7/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox