Në vitin 2003, gjatë fazës së parë të pushtimit amerikan të Irakut, Oficeri Roy Miller (Matt Damon) dhe ekipi i tij janë caktuar që të gjurmojnë armët e shkatërrimit në masë që besohet të jenë fshehur në shkretëtirë. Në vend që të kërkonin armët vdekjeprurëse ata e gjejnë veten të zhytur i në një seri operacionesh të dyshimta të organizuar nga shërbimet sekrete që përfundimisht do të ndryshojnë plotësisht qëllimin e misionit të tyre.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.9/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox