Pas zbulimit të një sasie parash në vendin e qiramarrësit të tyre të vdekur, një çift i zhytur në borxhe vendos t’i marrë paratë dhe e gjen veten shënjestër të një kundërshtari të tmerrshëm – hajdutit që i vodhi ato.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.4/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt

Sockshare

Shkarko Direkt 1

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot